O nas

Od roku 2016 společnost INTERSTARCH má vlastní kancelář v České Republice, která se zabýva dodávkami zboží v Evropě a světě. Jako část jednoho z největších výrobců škrobů a škrobových derivátů, INTERSTARCH Česká Republika nabizí svým zákazníkům vysoce kvalitní produkty a služby. Ve své práci spoléháme na našé dlouholeté zkušeností, vysoce kvalifikované technology a specialisty, které nabizí zakazníkům podporu a poradenství po celém světě. Produkty firmy INTERSTARCH jsou uznáváné významnými mezinárodními firmami na všech kontinentech.

Kvalita našich produktů a výrobních procesů je potvrzena certefikatami FSCC 22000, ISO 22000, Halal, Kosher, ISO 9001, atd. Veškeré výrobky mají status GMO-free.

Výrobní kapacitu představují tři závody na Ukrajině a Německu, které zpracovávají vice než 600 000 tun kukuřice a pšenice ročně. 

Našé výrobní portfolio se skládá z více než 40 produktů, mezí něž patří: nativní a modifikované kukuřičné a pšeničné škroby, waxy kukuřičný škrob, glukózové a glukózo-fruktózové sirupy, kukuřičný olej, pšeničný a kukuřičný lepek, hotové směsi na pečení a další.

interstarch about us image